VCI פיתוח תוכנה ומוצרים ליזמים וחברות סטארט-אפ
מהפכה בראייה ממוחשבת עם AI ולמידת מחשב.

ניתוח וידאו ובינה מלאכותית.

חברת סמראט טאלק אייגנט בע"מ (VCI) מספקת שירותי תוכנה ואינטגרציה לראייה ממוחשבת עם בינה מלאכותית, נמצאת בחזית המהפכה הטכנולוגית. השירותים של החברה נועדו לסייע לעיריות, עסקים ופרטיים. להלן דוגמאות לשירותים הרבים שהחברה מציעה.

גלאי אנשים ותנועות

זיהוי אנשים תחת תנאים ומאפיינים שונים.

ספירת אנשים:

טכניקה המשתמשת באלגוריתים למידה עמוקה כדי לזהות ולעקוב אחר אנשים בודדים בסרטוני מעקב בזמן אמת. טכנולוגיה זו משתמשת בראייה ממוחשבתכדי לספור במדויק אנשים במקומות שונים ולספק תובנות חשובות לעסקים ולערים חכמות. הוא יכול להעריך את מספר האנשים בזמן אמת ולגלות שעות שיא, צווארי בקבוק ולהשוות מדדי מפתח בין מיקומים שונים.
ניתן להשתמש בספירת אנשים בתעשיות שונות, כגון חנויות קמעונאיות, מוקדי תחבורה, ערים חכמות, אירועים ציבוריים ומוסדות חינוך. זה יכול לעזור לייעל את רמות כוח האדם, לשפר את חווית הלקוח ולהבטיח עמידה במגבלות התפוסה. הטכנולוגיה משתמשת בראיית מכונה כדי לחלץ צלליות מצילומי וידאו ולספור אנשים, ומספקת נתונים מדויקים עם התערבות אנושית נמוכה. זה יכול להיות משולב עם מערכות אבטחה או נוכחות אחרות כדי לספק פתרון מקיף.
על ידי ניטור מדויק של תנועת הרגליים, ספירת אנשים יכולה לעזור לעסקים לזהות תקופות עמוסות, לייעל את רמות כוח האדם ולשפר את היעילות התפעולית. הטכנולוגיה יכולה לשמש גם כדי לנטר קהל גדול, לייעל את משאבי האבטחה, למנוע צפיפות ולהבטיח למשתתפים חוויה בטוחה ומהנה. על ידי אספקת נתונים בזמן אמת על תעבורת לקוחות, טכנולוגיית ספירת אנשים יכולה לעזור לעסקים לקבל החלטות מושכלות, מה שמוביל לשיפור הביצועים העסקיים.
התעשיות הפוטנציאליות שיכולות להפיק תועלת מטכנולוגיית ספירת האנשים כוללים קמעונאות, תחבורה, ערים חכמות, ייצור ואבטחה. על ידי ניטור תעבורת לקוחות, עסקים יכולים לייעל את רמות כוח האדם, לשפר את שירות הלקוחות ולנהל מלאי בצורה יעילה יותר. יוזמות עיר חכמות יכולות להפיק תועלת מטכנולוגיית People Counting על ידי ניטור תנועת הולכי רגל במרחבים ציבוריים וייעול השירותים הציבוריים. הטכנולוגיה יכולה לשמש גם לניטור תעבורת עובדים במתקני ייצור, לייעל את הייצור ולהפחית את זמני ההשבתה.

ail04

גלאי תאונות ונפילה

נועד לזהות בני אדם שנפלו או מועדים לתאונות. טכנולוגיה זו יכולה להיות שימושית במיוחד במסגרות תעשייתיות או לטיפול בקשישים.

גלאי אנשים

שירות גילוי אנשים נועד לגלות אנשים במגוון תנאים ותכונות. בין אם מדובר בחללים צפופים, באזורים מוארים עמומים או בסביבות מאתגרות אחרות, טכנולוגיית גילוי האנשים יכולה לעזור לעקוב אחר אנשים בזמן אמת.

גלאי אדם במים

נועד לזהות אנשים בבריכות ומגופי מים. טכנולוגיה זו יכולה להיות שימושית במיוחד עבור פארקי מים או בריכות שחייה ציבוריות.

זהוי חדירה וכלי נשק

זיהוי חדירה חיוני לאבטחת תשתית קריטית, תחבורה ומתקני ייצור. ראייה ממוחשבת ואלגוריתמים של למידה עמוקה הופכים את תהליך זיהוי אירועי חדירה באזורים מוגדרים מראש באמצעות מצלמות במעגל סגור. שיטות זיהוי אובייקטים וזיהוי חריגות בזמן אמת מפעילות התראות המבוססות על האופן שבו אובייקטים מזוהים

הערכת המונים

באמצעות טכנולוגיה ואלגוריתמים מתקדמים, הערכת קהל יכולה לעזור לך לעקוב אחר שינויים במספר האנשים הנוכחים, ולהעניק לך תובנות בזמן אמת לגבי התנהגות הקהל והנוכחות. על ידי השוואת מיקומים נוכחיים וקודמים, הערכת קהל יכולה לזהות עלייה או ירידה במספר האנשים, מה שהופך אותו לכלי חיוני לניהול קהל, מעקב אחר נוכחות וזיהוי אירועים גדולים. עם הערכת קהל, אתה יכול לקבל החלטות מושכלות ולנקוט בצעדים יזומים כדי להבטיח את הבטיחות והרווחה של כל המעורבים.

גלאי אנשים באמצעות מצלמות תרמיות

גלאי אנושי תרמי משתמש בטכנולוגיה לביצועים טובים יותר בהמונים, בפנים/חוץ ובראות נמוכה.

ail07

מסיר זהוי אנשים בזמן אמת

Face Anonymizer מסיר תכונות מזהות בזמן אמת, הניתנות להתאמה אישית בהתאם לצרכי הפרויקט ולחקיקה המקומית. אידיאלי עבור תאימות GDPR.

ail06

מיפוי ריחוק חברתי

מיפוי הריחוק החברתי נועד לנתח ריחוק חברתי תוך שמירה על פרטיות. טכנולוגיה זו יכולה להיות שימושית במיוחד במהלך מגיפות או במרחבים ציבוריים צפופים.

רכבים וחניות

גלאי רכב

מזהה כלי רכב מנקודת מבט רכוב על מכונית או מוגבה. יעיל בתאורה נמוכה ובסנוור שמש. יכול לשמש עבור ADAS, ניתוח תעבורה, ביטוח ו-ITS.

-unsplash0-p-1080

ספירת רכבים

פתרון תוכנה המספק דרך יעילה ומדויקת לספור את מספר כלי הרכב בזמן אמת. זה עוזר לעסקים לנהל את זרימת התנועה ומקומות חניה כדי להפחית את העומס ולשפר את הבטיחות. התוכנה סופרת את כל סוגי הרכבים ומציגה את מספר כלי הרכב בזמן אמת, ומספקת תובנות לקבלת החלטות מושכלות. הפתרון יכול לשמש בתעשיות שונות כמו ניהול חניה, מעקב אחר רכב, ניהול צי, ניטור עמדות אגרה ובקרת קהל. תכונות עיקריות כוללות ספירת רכבים בזמן אמת, ספירת כל סוגי הרכב.

גלאי רכב תרמי

גלאי תרמי המזהה רכבים בראות נמוכה. יכול לשמש עבור ADAS, ניתוח תעבורה, ביטוח ו-ITS. יעיל בתנאי לילה.

unsplash-p-1080

הערכת נתיב רכב

טכנולוגיה המשתמשת באלגוריתים כדי לקבוע את המיקום ומספר כלי הרכב בנתיב מסוים בזמן אמת. הוא מספק לנהגים עדכונים חיים על קרבתם של כלי רכב א חרים, מפחית את הסיכון לתאונות ומבטיח זרימת תנועה חלקה יותר. ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו כדי לשפר את זרימת התנועה, לשפר את הבטיחות בדרכים ולסייע בתכנון רשתות דרכים. זה יכול גם לתמוך במכוניות בנהיגה עצמית על ידי מתן מידע מדויק על מיקום הנתיב והתנועה של כלי רכב אחרים על הכביש. תכונות עיקריות כוללות זיהוי וסיווג נתיב, זיהוי וזיהוי של סימון נתיב, זיהוי עצמים נעים, אזהרת סטייה מנתיב ואומדן מצב המדרכה. היתרונות של הערכת נתיב רכב כוללים בטיחות משופרת, הפחתת עומס, יעילות משופרת, חיסכון בעלויות ותכנון משופר.

ail08

סיווג כלי רכב

היא מערכת שמסווגת כלי רכב על סמך השימוש המיועד שלהם בכבישים, מה שיכול להועיל לניהול זרימת התנועה ולהפחתת צריכת הדלק. למערכת מקרי שימוש שונים, כגון מעקב אחר תנועה, מערכות חניה אוטומטיות, מערכות תמחור עומסים, תחנות דלק ותחנות טעינה לרכב חשמלי. הוא מציע תכונות מפתח, כגון סיווג לפי שימוש בכבישים, הבחנה בין כלי רכב מסחריים ולא מסחריים, אספקת קטגוריות רכב שונות, חיזוי תנועה וזיהוי אירועי תנועה. היתרונות של שימוש בסיווג כלי רכב כוללים שיפור השפעות הבטיחות והסביבה, הפחתת צריכת הדלק, שיפור זרימת התנועה, אופטימיזציה של ניהול צי ומדידת השפעת המדיניות. ניתן ליישם את הפתרון בתעשיות שונות, לרבות תחבורה,

ail10

הערכת נתיב רכב

טכנולוגיה המשתמשת באלגוריתים כדי לקבוע את המיקום ומספר כלי הרכב בנתיב מסוים בזמן אמת. הוא מספק לנהגים עדכונים חיים על קרבתם של כלי רכב א חרים, מפחית את הסיכון לתאונות ומבטיח זרימת תנועה חלקה יותר. ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו כדי לשפר את זרימת התנועה, לשפר את הבטיחות בדרכים ולסייע בתכנון רשתות דרכים. זה יכול גם לתמוך במכוניות בנהיגה עצמית על ידי מתן מידע מדויק על מיקום הנתיב והתנועה של כלי רכב אחרים על הכביש. תכונות עיקריות כוללות זיהוי וסיווג נתיב, זיהוי וזיהוי של סימון נתיב, זיהוי עצמים נעים, אזהרת סטייה מנתיב ואומדן מצב המדרכה. היתרונות של הערכת נתיב רכב כוללים בטיחות משופרת, הפחתת עומס, יעילות משופרת, חיסכון בעלויות ותכנון משופר.

ail09

לוחות רישוי אנונימית

אלגוריתם לוקליזציה וטשטוש האנונימי של לוחיות רישוי בזמן אמת. תואם ל-GDPR.

unsplash-p-1080

חניה חכמה

פתרונות חניה חכמים באמצעות ראייה ממוחשבת ואלגוריתמי למידה עמוקה מאפשרים ניטור בזמן אמת של מקומות חניה עם מצלמות מותקנות מראש, ללא שיטות יקרות מבוססות חיישנים. רשתות עצביות עמוקות מזהות ומסווגות במדויק כלי רכב בחריצי חניה מוגדרים מראש, אפילו בתנאי מזג אוויר מאתגרים. זה מספק דרך יעילה וחסכונית לניהול חניונים, במיוחד ביישומים בקנה מידה גדול.

hhh

חניה ברחוב ובצד המדרכה

הפתרון לזיהוי חניה ברחוב ובשוליים משתמש בחיישנים מתקדמים ומצלמות וידאו עם טכנולוגיית AI כדי לנהל ולייעל חניה עירונית. הוא מזהה חניה לא חוקית וסכנות פוטנציאליות, מספק נתונים בזמן אמת למתכנני ערים ומפנה את הנהגים למקומות פנויים. הפתרון מגביר את היעילות, מפחית את הניטור הידני ומשפר את התובנות של דפוסי החניה.

אבטחה:


אבטחה היקפית אווירית: היא מערכת הגנה מתקדמת המשתמשת ב-AI כדי לזהות ולמנוע כניסה לא מורשית. הוא מורכב ממצלמות מעקב, גלאי תנועה ומחסומים פיזיים כמו שערים וגדרות. מערכת זו משמשת בתעשיות שונות כגון שדות תעופה, בסיסים צבאיים ותחנות כוח כדי להבטיח את בטיחות המקום שלהם. אבטחה היקפית אווירית יכולה לזהות ולעקוב במהירות אחרי איומים פוטנציאליים, להתריע בפני אנשי אבטחה ולספק מידע בזמן אמת על פעילות חשודה. זה חסכוני, מספק אבטחה משופרת ובעל זמן תגובה מהיר. מזל"טים המצוידים במצלמות, חיישני הדמיה תרמית וטכנולוגיה אחרת משמשים לניטור בזמן אמת, ניתוח מופעל בינה מלאכותית, טיסה אוטונומית והתראות הניתנות להתאמה אישית. מערכת זו יכולה לשמש להגנה על מתקנים תעשייתיים, גבולות לאומיים, בסיסים צבאיים,

ail18

גלאי ספינות

נועד לזהות סירות באמצעות אלגוריתמים של מזג אוויר ומצב ים. טכנולוגיה זו יכולה להיות שימושית במיוחד עבור ניטור ימי או דיג מסחרי.

ail21

גלאי מל"טים / רחפנים:

נועד לגלות מל"טים / רחפנים מהקרקע ובאוויר.טכנולוגיה זו יכולה להיות שימושית במיוחד למטרות אבטחה או באירועים ציבוריים.

ail22

זיהוי כלי נשק על אנשים

נועד לזהות אקדחים ורובים על אנשים,. טכנולוגיה זו יכולה להיות שימושית במיוחד עבור רשויות אכיפת חוק או במקומות ציבוריים עם סיכוני אבטחה גבוהים.

ail16

גלאי עשן ואש

נועד לזהות ולנתח עשן ושריפות. טכנולוגיה זו יכולה להיות שימושית במיוחד לעסקים הפועלים באזורים מועדים לאש, כגון חברות יער או אנרגיה. שירותי התעשייה

ail13

זיהוי בעלי חיים

נועד לזהות למיין ולספור חיות בר נפוצות בכל סביבה.

ail14

גלאי חיות תרמי

נועד לזהות למיין ולספור חיות בר באמצעות מצלמות תרמיות.

חבילות ומשלוחים:

זיהוי חבילות היא טכנולוגיה המשתמשת במצלמות כדי לזהות חבילות שהונחו באזור מסומן ו יידע נמענים בזמן אמת. הוא מציע יתרונות כגון זיהוי גניבה, תפוסה מדויקת של האזור והודעות על התנהגות חריגה. זיהוי חבילות הוא דרך יעילה לעקוב אחר תנועת החבילה, מה שהופך את המשלוחים לאבטחים ונוחים יותר.
מקרי שימוש כוללים אבטחת נכסי מגורים, עסקים קמעונאיים, שטחים ציבוריים, מתקני בריאות ומוסדות חינוך. תכונות עיקריות של זיהוי חבילות כוללות זיהוי גניבה בזמן אמת, זיהוי מדויק של תפוסת באזור, התראות הניתנות להתאמה אישית, מעקב אוטומטי.
היתרונות של זיהוי חבילות כוללים מניעת גניבת חבילות, שיפור היעילות, שיפור האבטחה, הגברת אחריות ונוחות ללקוחות. תעשיות פוטנציאליות שיכולות להפיק תועלת מזיהוי חבילות כוללות מסחר אלקטרוני, לוגיסטיקה ותחבורה ואבטחת מגורים.

אנליטיקה קמעונאית:

הוא שימוש בטכנולוגיה ובניתוח נתונים כדי לעקוב אחר דפוסי התנהגות לקוחות ונתוני רכישה, במטרה לשפר את היעילות ושביעות רצון הלקוחות של עסקים קמעונאיים. זה עוזר לעסקים לייעל את המלאי, לייעל את התמחור והמבצעים ולחזות את צרכי הלקוחות. ניתן להשתמש ב- אנליטיקה קמעונאית כדי לשפר את חוויית החנות, לעקוב אחר מעורבות הלקוחות במוצרים, לנטר את זרימת התנועה של הלקוחות, להעריך את ביצועי העובדים ולחזוי מכירות. תכונות עיקריות של אנליטיקה קמעונאית כוללות ניתוח התנהגות לקוחות, ניתוח ביצועי מוצר, זיהוי מגמות, תחזית מכירות ואופטימיזציה של תמחור ומבצעים. היתרונות של אנליטיקה קמעונאית כוללים הבנה מוגברת של התנהגות והעדפות לקוחות, פילוח ומיקוד לקוחות משופרים, תפעול יעיל יותר, החזר ROI גבוה יותר על הוצאות פרסום, והגברת שביעות הרצון והנאמנות של הלקוחות. ניתן להשתמש ב- אנליטיקה קמעונאית בתעשיות כמו חנויות מכולת, חנויות תרופות, חנויות כלבו, חנויות בגדים וחנויות.

תפריט נגישות